UA-104473620-2
how to create a website


Catering Dietetyczny w Tczewie

PIERWSZA DIETA PUDEŁKOWA JAKA POWSTAŁA W TCZEWIE, WCZEŚNIEJ FIRMA BYŁA ZNANA JAKO ZAŻARCIE. DZIŚ JEST CZĘŚCIĄ RODZINY YOU.

YOU. CATERING DIETETYCZNY

SKUTECZNOŚĆ

SKUPIAMY SIĘ NA ZDROWIU. NIE GODNIMY ZA ZMIENIAJĄCYMI SIĘ TRENDAMI GŁOSZONYMI W MEDIACH. NAJWAŻNIEJSZE DLA NAS JEST POPRAWIENIE KONDYCJI ZDROWOTNEJ KLIENTA, A UTRATA WAGI TO "EFEKT UBOCZNY" DOBORU ODPOWIEDNIEJ DIETY.

YOU. CATERING DIETETYCZNY

JAKOŚĆ

JESTEŚMY CATERINGIEM DIETETYCZNYM, KTÓRY DZIAŁA LOKALNIE, NIE PROWADZIMY MASOWEJ PRODUKCJI. DZIAŁAMY TYLKO NA TERENIE TCZEWA DLATEGO MASZ PEWNOŚĆ, ŻE POSIŁKI NIE SĄ DOSTARCZANE Z DRUGIEGO KOŃCA POLSKI.

YOU. CATERING DIETETYCZNY

PROFESJONALIZM

CATERING DIETETYCZNY TO DLA NAS OGROMNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ WIĘC W DBAŁOŚCI O NAJMNIEJSZE SZCZEGÓŁY OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM PEŁEN PROFESJONALIZM ZAMKNIĘTY W NIEPOZORNYCH DIETETYCZNYCH BOXACH. 

„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie”. H. Jackson Brown

YOU. CATERING DIETETYCZNY

Czy wiesz?

A CZY TY WIESZ ILE KOSZTUJE CIEBIE PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW W DOMU?
ILE WYDAJESZ NA ZAKUPY? ILE CZASU MARNUJESZ PRZY GARACH? ILE GODZIN STOISZ W KOLEJKACH HIPERMARKETOWYCH? WODA? PRĄD? GAZ? DIETA OD DIETETYKA? SĄ TO OGROMNE KOSZTY, KTÓRE UKRYWAJĄ SIĘ W NIEWIELKICH PŁATNOŚCIACH. PRZELICZ Z CIEKAWOŚCI... 

YOU. Catering Dietetyczny

MOŻLIWE, ŻE TO DLA CIEBIE KROK W NIEZNANE. KAŻDA DOBRA HISTORIA JEDNAK ZACZYNA SIĘ RÓWNIEŻ OD PIERWSZEGO KROKU...

ADRES

PLAC HALLERA 20
83-110 TCZEW

DO POCZYTANIA

RODO
REGULAMIN